Get Adobe Flash player

O Kancelarii

AMW ATTORNEYS-AT-LAW powstała na bazie blisko już 20-letniego doświadczenia przedstawicieli palestry tworzących zasadniczy trzon Kancelarii, wykorzystującego efekt synergii pomiędzy standardami obsługi prawnej wyniesionymi ze wcześniejszej współpracy z największymi międzynarodowymi kancelariami prawniczymi oraz zrozumienia potrzeb biznesowych Klientów, będącego efektem wieloletnich doświadczeń w pracy w charakterze „in-house lawyer’a”.

 

Realizowana przez AMW ATTORNEYS-AT-LAW obsługa, kierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak również jednostek szeroko rozumianej administracji, a także osób fizycznych. Zajmujemy się zarówno stałą obsługą prawną jak i doradztwem ad hoc, we wszelkich sprawach z zakresu prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, karnego, pracy, obrotu nieruchomości, bankowego, ubezpieczeniowego, papierów wartościowych i własności intelektualnej. Reprezentujemy Klientów we wszelkich postępowaniach cywilnych, karnych i administracyjnych w poszczególnych ich stadiach, doradzając także Klientom w zakresie spraw przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

 

AMW ATTORNEYS-AT-LAW, współpracując z kancelariami niemalże na całym świecie, jest w stanie dostarczać swoim Klientom kompleksową obsługę prawną nie tylko w odniesieniu do spraw osadzonych w ramach rynku krajowego, lecz również o charakterze transgranicznym (multijurysdykcyjnym). Starając się o zapewnienie Klientom pełnego wsparcia, współpracujemy z wybranymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi i biegłymi w innych dziedzinach, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi, a także komornikami sądowymi, których skuteczność, szybkość i profesjonalizm w dotychczas realizowanych projektach spotykały się również z uznaniem naszych Klientów.

 

Dążymy do zapewnienia maksymalnie profesjonalnej pomocy, dlatego też, obsługa Klientów w poszczególnych obszarach wsparcia realizowanego przez naszą Kancelarię, odbywa się z udziałem osób prezentujących nie tylko wysoki poziom przygotowania teoretycznego, lecz również istotne doświadczenie praktyczne, uwzgledniające w pierwszym rzędzie potrzeby biznesowe, których osiągnięcie przez Klienta ma m.in. zapewnić obsługa realizowana przez zewnętrznego doradcę prawnego.

2017 © AMW ATTORNEYS-AT-LAW